Visas kategorijas
EN

Sākums>Kompanijas profils>Par mums

4444

Zhuji Tianli Machinery Company ir vidējs uzņēmums Džudži. Uzņēmums tika dibināts 1985. gadā un ir kļuvis par lielāko ražošanas uzņēmumu hidraulisko šļūteņu montāža, šļūteņu montāža un adapteris Tuvajos Austrumos. Produktus galvenokārt izmanto celtniecībā, minerālos, metalurģijā, ķīmiskajā rūpniecībā, enerģētikā ,transporta un citas lielas hidrauliskās iekārtas. Tagad uzņēmuma platība ir 15,000 22,000 kvadrātmetru, un ēkas platība ir XNUMX XNUMX kvadrātmetru. Mums ir 100 ražošanas iekārtu komplekti, vairāk nekā 180 darbiniekiem, hidraulikas gada produkcija armatūra ir vairāk nekā 25 miljoni gabalu.Gada eksporta apjoms ir aptuveni 15 miljoni ASV dolāru.

Mūsu major klienti: lielākais conbūvniecības transportlīdzekļu rūpnīca Austrālijā, GM uzņēmums Francijā, lielākais hidrauliskais aģents Irānā. Uzņēmums eksportē uz vairāk nekā 30 valstīm un apgabaliem, kas ietver Eiropu, Ameriku, Austrāliju, Āziju, Āfriku un tā tālāk. Mums ir liels aģenti in Indonezijā, Filipīnās, Malaizijā, Austrālijā un Irānā. Mums ir arī filiāle Dubaijā, let Tuvo Austrumu klienti saņem preces ātrāk un ērtāk,arī atvērt logu uzņēmumam ārvalstī.

Uzņēmums ievēro novatoriskās idejas "Lieciet vienlīdz uzsvaru uz tehnoloģijuoģija un kvalitāte "darbojas ilgu laiku. Uzņēmums ņem progresīvās tehnoloģijas un amatniecību no attīstītajiem apgabaliemes piemēram, Amerikā, Vācijā un Japānā, un turpina ieviest pasaules klases elektrohidrauliskās vadības sistēmu produktu uzlabošanai un inovācijai. Pēdējos gados uzņēmums uzņem augstākā līmeņa vadītājus, zinātnisko eliti un koledžas absolventus. Tagad mums ir sadarbības komandalidrosme un virzība uz priekšu, kas ir uzņēmuma attīstības dzinējspēks un avots. Pašlaik,sabiedrība pieder ekstrūzijas iekārtas, apdare darbnīca, liekšanas darbnīca, neilona cauruļu ražošanas līnija un gumijas montāžas darbnīca. Tas viss rada labu pamatu augstas kvalitātes nodrošināšanai.

Uzņēmums koncentrēties uz problēmām un spiedienu, kas rada bažas klientiem, and radīt maksimālu vērtību klientiemnuouviltīgs Uzņēmums ir ieguvis dažāda veida sertifikātus un ir sertificēts ar CICC un China Auto Parts. Līdz šim uzņēmums ir kļuvis par lielāko hidraulisko piederumu ražotāju un eksportētāju Zhuji.